Diğer

ARD-MDL-963 ADXL 362/346 Hız Sensör Modülü

(0) Yorumlar | Yorum Ekle
%3 indirimli 1,03TL Kazanç
35,00 TL
33,97 TL
5,66 TL x 6 ay taksit seçenekleri
içinde verilen sipariş BUGÜN kargoda
içinde verilen sipariş YARIN kargoda
Siparişiniz en geç PAZARTESİ kargoda
250 TL ve üzeri kargo bedava!
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • İade Koşulları
 • Yorumlar (0)
 • ARD-MDL-963 ADXL 362/346 Hız Sensör Modülü

  ADXL346 küçük bir, ince, ultra düşük güç, 3 eksen İvmeölçer yüksek çözünürlüklü (13bit) ölçüm 16G. 16 bit ikili için dijital çıkış veri formatı ve bir SPI (3-veya 4 tel) veya I2C dijital arayüz üzerinden olabilir.

  ADXL346, mobil cihaz uygulamaları için çok uygundur. Eğim algılama uygulamalarında statik yerçekimi ivmesinin yanı sıra yüksek çözünürlüğünden (4 mg/LSB) kaynaklanan dinamik hızlanma hareketinin veya titreşimin hızlanmasını ölçer. ölçülebilir eğim değişimi 1 dereceden azdır.

  Bazı özel indüksiyon fonksiyonları sağlanır. Uzaktan algılama sondası aktivitelerinin varlığı veya yokluğu ve kullanıcının herhangi bir eksenel hızlanma ile karşılaştırması için g değerleri gibi hareket hızının varlığı veya yokluğu için karşılaştırmalar yapılır. Tek algılamak için algılamayı tıklayın, herhangi bir yöne çift tıklayın. Cihaz düşerse serbest düşme sensörü.

  ADXL356, eşzamanlı dört, altı pozisyon algılamasının yönlü algılama kabiliyetine sahiptir ve kullanıcı seçilen kesme bildirim denetleyicisini kullanabilir. Bu özellikler aşağıdaki iki kesme çıkış pimine ayrı ayrı eşleştirilebilir. Entegre, patent bekleyen bellek yönetim sistemi, ana bilgisayar işlemci aktivitesini en aza indirmek için verileri depolamak için kullanılabilen ilk 32 (FIFO) tamponu, genel sistem güç tüketimini azaltın. Düşük güç modu, çok düşük güç tüketiminde eşik algılama ve aktif hızlanma ölçümleri ile akıllı hareket güç yönetimi sağlar.


  Ürün özellikleri:

  #-Eksenler-3
  +-2-Range/4/8/G16
  Duyarlılığa kadar 256 LSB/g
  Tip dijital çıkış
  Bant genişliği tipik (kHz)-1.6 kHz
  Mevcut arz-145 A

  Ürün özellikleri:

  Güç: 23 A kadar düşük ultra düşük
  Algılama serbest düşüş
  Tek/musluk algılama çift dokunun
  Etkinlik/izleme hareketsizliği
  Kesme modları esnek mappable ya kesme pimi

  Ürün uygulaması:

  Cep telefonu
  Tıbbi alet
  Oyun ve işaretleme cihazı
  Endüstriyel enstrümantasyon
  Kişisel navigasyon cihazı
  Sert (HDD) anti sonbahar
  Tablet ekran çevirme
 • İade işlemlerinizi aşağıdaki şekilde yapmalısınız: 
  *Ürünü adresinize teslim tarihinden itibaren 14 gün içinde "Hesabım" sayfasından " Siparişlerim" bölümünden siparişinizin yanında bulunan "X" butonuna basarak iade talebi sürecini başlatabilirsiniz.
  *Ürünü iade etmek için, Orijinal kutusuyla hasar görmemiş ve kullanılmamış olması gerekmektedir. Faturasıyla birlikte iade gönderilmesi ve Fatura üzerinde en aşağıda bulunan iade bölümü doldurulması zorunludur. "İade Bölümü" doldurulmayan iadeler kesinlikle kabul edilmeyecektir.
  *Disk, CD, DVD, Ram, Harddisk, Havya (lehim makinası),Test ve ölçüm cihazları,Bilgisayar, Tablet, Telefon, Yazılım, Kırtasiye ve Sarf Malzemeleri, Akü, Pil, Şerit Led ürünlerinde Ambalajı açıldıktan veya kullanıldıktan sonra iadesi kesinlikle kabul edilmemektedir.


  Müşteri Hizmetleri
Ortalama Puan
Yorum Yap Düşüncelerinizi diğer müşteriler ile paylaşın.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.