x
Diğer

Bakon BK60 İntelligent Havya İstasyonu

(0) Yorumlar | Yorum Ekle
%6 indirimli 48,20TL Kazanç
849,00 TL
800,80 TL
266,93 TL x 3 ay taksit seçenekleri
içinde verilen sipariş BUGÜN kargoda
içinde verilen sipariş YARIN kargoda
Siparişiniz en geç PAZARTESİ kargoda
250 TL ve üzeri kargo bedava!
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • İade Koşulları
 • Yorumlar (0)
 • Bakon BK60 İntelligent Havya İstasyonu


  Son derece sessiz çalışan Bakon BK60 Akıllı Isı Kontrollü Havya İstasyonu, yer kaplamayan boyutlarıyla çalışma alanınızdan tasarruf etmenizi sağlar. Hassas sıcaklık veri detaylarına ulaşmanız için çok şık 2.9'' boyutlarında geniş LCD dijital ekran ile profesyoneller için ideal tasarlanmıştır. Bakon BK60 Sıcaklık Ayarlı Akıllı Lehim İstasyonu ile çalışmalarınızda cihaz ve kişisel güvenliğinizi korumak amacıyla, uyarı sistemi, otomatik uyku fonksiyonu, şifre oluşturma, 3 Farklı seviye sıcaklık ön ayarı yapabilme gibi özellikler en ince detayına kadar düşünülmüştür.
  Kısa devre, açık devre, aşırı sıcaklık, hata algılama, ve aşırı yük koruma sistemleri gibi bir çok özelliği sayesinde de lehim istasyonunuzu güvenle kullanabilirsiniz.
  Çalışma verimliliğinizi arttıran lehim istasyonu sahip olduğu en son teknolojiyle sahip mikrobilgisayar sıcaklık kontrolü P.I.D sayesinde ayarladığınız sıcaklığı, sapma olmadan doğru değerlerde sabitler.
  Maksimum  Hız ve Güç...  
  Mükemmel PCB tasarımı ile yeni versiyon yükseltilmiş lehimleme istasyonu 90W güce, 356 °F ~ 896 °F / 180 °C ~ 480 °C (PID Sıcaklık Kontrol Fonksiyonu) sıcaklık ayar aralığına sahiptir. Havya, sıcaklığını milisaniye cinsinden izleyebilir ve sabit sıcaklığa ulaşmak ve daha iyi stabilite ve doğruluk sağlamak için sapmayı hızla düzeltir. PCB devre tasarımı ile hızlı ısınır ve 662 ° F'ye (350 ° C)

  Şifre Belirleme Teknolojisi
  Ayarladığınız çalışma değerlerini izniniz olmadan kimse değiştiremez. Tek Yetkili Sizsiniz... 

  Maksimum Güvenlik !...  
  Bakon BK60 lehim istasyonu, kendini test etme özellikleri ile cihazın tüm çeşitli parçalarını korur, akıllı aşırı sıcaklık, kısa devre, açık devre, aşırı yük ve diğer hata ekranı ve koruma özelliklerine sahiptir. Lehim kolu yeni akıllı sensörlere sahiptir. Isıtma elemanı, trafo gibi her hangi bir neden ile kısa devre yaptığında dahili sensörler sesli alarm vererek LCD ekranda "H-E", "5-E"  gibi uyarılar görüntülenecektir. Kısa devre koruması, 3 Farklı seviye sıcaklık ön ayarı, şifre kilidi, anti-statik tasarım, 2,9 '' Geniş LED ekran, PID sıcaklık ayarı, hızlı ısıtma, uyku fonksiyonu, °C / °F dönüştürme , sıcaklık ve sıcaklık telafisini izlemek için gösterge, dijital sıcaklık düzeltmesi, yeniden kullanılabilir seramik çekirdek, ergonomik ve rahat kullanıma sahip hafif lehim koluna sahiptir.
  Tasarımına ilave edilen; sigorta, ana üniteyi her türlü riske karşı koruyarak stabilite ve güvenlik sağlar.   
  Yüksek kaliteli metal seramik ısıtma elemanı ve dış paslanmaz çelik takviye, havya ucunun oksidasyon problemini büyük ölçüde azaltır. Isıya dayanıklı ve yumuşak PVC kauçuk ile tasarlanan lehim kolu ve yüksek performansa sahip silikon ile üretilen kablosu; en yüksek sıcaklığı korurken ısıyı etkili bir şekilde izole ederek ısı kaybını engelleyerek size güvenli kullanım sunar.

  Akıllı Otomatik Uyku Teknolojisi
  Çalışma esnasında kullanıma ara verip sıcak hava kolunu bekleme standına yerleştirdiğinizde otomatik olarak çalışmayı durdurarak soğutma işlemini başlatır ardından otomatik uyku sensörü sayesinde uyku pozisyonunu alır.
  Dilerseniz programlanabilir Akıllı uyku özelliği sayesinde 10-60 dk zaman aralığında uyku programlaması gerçekleştirebilirsiniz. 

  Mükemmel HD LCD Ekran: 7,36 cm
  Hassas sıcaklık veri detaylarına ulaşmanız için çok şık geniş HD LCD dijital ekran ile tüm veriler gözlerini yormadan net bir şekilde okunabilir kılınmıştır.

  Mükemmel Aksesuarlar
  Yüksek kaliteli metal seramik ısıtma elemanı ve dış paslanmaz çelik takviye, havya ucunun oksidasyon problemini büyük ölçüde azaltır. Isıya dayanıklı ve yumuşak PVC kauçuk ile tasarlanan lehim kolu ve yüksek performansa sahip silikon ile üretilen kablosu; en yüksek sıcaklığı korurken ısıyı etkili bir şekilde izole eder.
  Tasarımına ilave edilen soket bağlantısı ile değişim gerektiğinde rezistans sök/tak ile kolaylıkla gerçekleştirilebilir. 

Ortalama Puan
Yorum Yap Düşüncelerinizi diğer müşteriler ile paylaşın.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.