x
Fatura
 • Fatura bilgilerimde nasıl değişiklik yaptırabilirim ?

  Sipariş oluşturulduktan sonra fatura bilgilerinde değişiklik yapılamaz. Eğer siparişiniz ya da ürününüz “Hazırlanıyor” statüsündeyse siparişinizi iptal edip fatura bilgilerinizi güncelleyerek yeniden sipariş verebilirsiniz. Ancak siparişiniz “Kargoya Verildi” statüsündeyse sipariş iptal edilemez. Sipariş formunda belirttiğiniz fatura bilgileri, ödeme yapılan kartın sahibi adına düzenlendiğinden ve sipariş oluşturulduktan sonra Gelir İdaresi Başkanlığı'na iletildiğinden değişiklik yapılamaz.

  Siparişlerinizle ilgili detayları “Hesabım > Siparişlerim” menüsünden inceleyebilirsiniz.

 • Sipariş verildikten sonra Fatura bilgilerimi nasıl değiştirebilirim ?

  Sipariş oluşturulduktan sonra fatura teslimat adresi bilgilerinde değişiklik yapılamaz. Siparişlerinizle ilgili detayları “Hesabım – Siparişlerim” menüsünden inceleyebilirsiniz.

  Eğer “İşleme Alındı” statüsündeyse siparişinizi iptal edip fatura teslimat adresi bilgilerinizi güncelleyerek yeniden sipariş verebilirsiniz. Ancak siparişiniz “Hazırlanıyor” veya “Kargoya verildi” statüsündeyse sipariş iptal edilemez.

 • Faturam neden kargodan çıkmadı ?

  Hazırlanan siparişlerin hepsi faturası kesilerek paket üzerinde bulunan kargo cepcik bölümüne eklenir, faturası ile birlikte gönderilir. Kargo tesliminde faturanız çıkması ise "destek@herbirivar.com" mail adresi ile iletişim kurarak E-arşiv faturanızın bir kopyasını talep edebilirsiniz. 

  Eğer e-fatura mükellefiyseniz, faturanız, e-arşiv sisteminden kendi muhasebe sisteminize düşer.

Kargo Takip
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.