x
Diğer

Bakon BK8586 İntelligent 2 in 1 Havya İstasyonu

(0) Yorumlar | Yorum Ekle
%11 indirimli 113,95TL Kazanç
999,00 TL
885,05 TL
295,02 TL x 3 ay taksit seçenekleri
içinde verilen sipariş BUGÜN kargoda
içinde verilen sipariş YARIN kargoda
Siparişiniz en geç PAZARTESİ kargoda
250 TL ve üzeri kargo bedava!
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • İade Koşulları
 • Yorumlar (0)
 • Bakon BK8586 İntelligent 2 in 1 Havya İstasyonu


  Bakon BK8586 Intelligent 2 in 1 Havya İstasyonu geleneksel lehim istasyonu ile QFP, SOP, PLCC, SOJ, vb SMD Bileşenlerinin lehimlenmesi ve sökülmesi için gerekli olan istasyon ile yer kaplamayan boyutlarıyla çalışma alanınızdan tasarruf edilebilmesi için birlikte tek gövde şeklinde tasarlanarak üretilmiştir.
  Çoğu bileşenin hem montajı hem de sökülmesi için mükemmel antistatik tasarıma (ESD) sahiptir. Her iki modülün de ayrı güç anahtarları vardır ve bağımsız olarak veya birlikte kullanılabilir.
  Son derece sessiz çalışan Bakon SBK8586 Intelligent 2 in 1 Havya İstasyonu yer kaplamayan boyutlarıyla çalışma alanınızdan tasarruf etmenizi sağlar. Hassas sıcaklık veri detaylarına ulaşmanız için çok her iki istasyon için Tek LED dijital ekran ile profesyoneller için ideal tasarlanmıştır.
  Ayarlanabilir sıcaklık değerlerine sahip olmasının yanısıra, Bakon BK8586 Intelligent 2 in 1 Havya İstasyonunun hava debisi de farklı değerlere ayarlanabilmektedir. Çalışma esnasında kullanıma ara verip sıcak hava kolunu bekleme standına yerleştirdiğinizde otomatik olarak çalışmayı durdurarak soğutma işlemini başlatır ardından otomatik uyku sensörü sayesinde uyku pozisyonunu alır.
  Lehimleme İstasyon bölümü için ise 1-60dk aralığında uyku programlaması gerçekleştirebilme özelliğindedir.1-60 dk aralığında dilediğiniz süre için lehimleme kol uyku düzeneğini ayarlayabileceğiniz gibi, sıcak hava ünitesinin de otomatik uyku programı haricinde 0-60dk zaman aralığında belirleyeceğiniz süre içerisinde de uyku fonksiyonu programını düzenleyebilirsiniz.
  Bakon BK8586 Intelligent 2 in 1 Havya İstasyonu ile gerçekleştirdiğiniz çalışmalarınızda cihaz ve kişisel güvenliğinizi korumak amacıyla üretim aşamasında tasarımına ilave edilen; arıza uyarı sistemi, kısa devre, açık devre, aşırı sıcaklık, hata algılama, ve aşırı yük koruma sistemleri gibi bir çok özelliği sayesinde de lehim istasyonunuzu güvenle kullanabilirsiniz.
  Çalışma verimliliğinizi arttıran Bakon BK8586 Intelligent 2 in 1 Havya İstasyonunun lehim için gerekli olan ısıya tasarımındaki bakır trafo sayesinde ulaşması çok kısa sürer.
  Lehim istasyonu sahip olduğu en son teknolojiyle sahip mikrobilgisayar sıcaklık kontrolü P.I.D sayesinde ayarladığınız sıcaklığı, sapma olmadan doğru değerlerde sabitler.
  Sıcaklık değerlerinde sapma olması durumunda ve sıcaklık kalibrasyonu gerektiğinde bu işlemi dijital olarak yapmanıza olanak sağlar. Sıcaklık değerini kullanımınıza uygun olarak; Fahrenhayt dilerseniz santigrat olarak da seçim yapabilirsiniz.
  Çalışmalarınızda beklentilerinizin çok ötesindeki performans ve teknolojisi ile şaşırtacak ve en büyük profesyonel yardımcınız olacaktır.

Ortalama Puan
Yorum Yap Düşüncelerinizi diğer müşteriler ile paylaşın.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.